česky
deutsch
english

Gravírování a rytí

Cedule a štítky

Razítka

Reklamní předměty

Ostatní informace

Rychlý kontakt:

Moskevská 659/63
(areál NAREX 1.p AD Partner)
Praha 10 - Vršovice 101 00

tel: 602 263 323
info@gravirovani-praha.cz

Otevírací doba:

Po - Pá: 8 - 16.30 hod
(Polední pauza 12 - 12.30 hod.)

často kladené otázky

Vy se ptáte, my odpovídáme

Dá se ovlivnit barva gravury?

Ne. Záleží na materiálu do kterého se gravíruje. Například u eloxovaného hliníku se odgravíruje vrchní vrstva a gravura je v barvě hliníku - bílá. Plast většinou zmatní, může se ale zabarvit až do černa. Do dřeva je gravura také pokaždé jiná - záleží na kvalitě dřeva. Dá se říct, že co kus to originál.

Jak hluboká je gravura?

Při frézování na CNC stroji hloubku přesně nastavíme. Při laserování toto neplatí. Laser odgravíruje pouze vrchní vrstvu, případně materiál nějak zabarví. Při gravírování pomocí CerMarku naopak vznikne několik mikrometrů silná vrstva.

Jaké jsou termíny dodání?

Při běžném gravírování (gravírování do placatek nebo nožů, výroba razítka nebo jmenovky) je termín dodání cca 3 dny. Při výrobě firemních štítů a cedulí cca týden a při větších zakázkách je termín dodání určen individuálně.

Jak mám gravírování objednat?

Pokud se jedná o výrobu razítka, jmenovky nebo čehokoliv, co lze vyrobit bez vaší přítomnosti, stačí věc objednat e-mailem. Pokud se jedná o gravírování do konkrétní věci, musíte jí k nám doručit, a to osobně, poštou nebo kurýrem. Hotový výrobek lze vyzvednout osobně nebo vám zaslat.

Gravírování Praha | úvodní strana | mapa webu
Copyright © 2008 - 2016 gravírování Praha | výměna odkazů | webmaster